Англійська для підлітків та студентів

Готуємо до яскравого життя та великих професійних звершень: навчаємо критично мислити, працювати в команді, вільно говорити англійською та любити вчитися! Розширюємо горизонти через інтерактивні уроки за методикою CLIL. Готуємо до ЗНО та мовних іспитів.

Як відбуваються заняття?

Допитливість - ось, що характеризує успішну людину в 21 столітті. Тому в заняття англійською ми інтегруємо науку та історію, філософію та культуру, логіку та командну роботу. Це розширює кругозір дітей та допомагає використовувати на практиці більше нових слів.

Інтерактивні заняття за методикою CLIL

Ми знаємо, як утримати увагу та інтерес дітей, які народилися зі смартфоном у руках! На уроках граємо в ігри, ставимо експерименти, дивимося цікаві відео, слухаємо дитячі підкасти. Ходимо в музеї та театри, подорожуємо країною, і все це англійською! На затишній кухні завжди є чай та корисні солодощі.

Ігри, жарти та смаколики!

Два заняття по 70 хвилин – це must. Розмовний клуб по суботах не є обов'язковим, але дуже корисним. Ламає мовний бар'єр повністю, розкриває таланти дітей, закладає основи критичного мислення та логіки! Ми використовуємо новітні британські підручники та методичні матеріали, дивимося відео, слухаємо аудіо.

Три заняття на тиждень

Особливий куратор

Кожна дитина має свої потреби, свій темп. Куратор уважно стежить за тим, щоб дитина не відставала, не втрачала інтерес, відчувала себе комфортно. Організовує виконання домашніх завдань, може забрати зі школи та привести на заняття, організує смачний обід. Щомісячно готує звіт про успіхи для батьків!
Запишись до методиста безкоштовно!
Заповніть коротку форму, щоб познайомитись з викладачем, школою та спробувати позайматися!
Чому нас рекомендують?
 • Дбаємо про атмосферу та результати
  Дітям у нас подобається: затишний центр із гарними картинами, іграми, солодощами та турботливими викладачами. Батькам подобається прогрес: ми уважні до особистих цілей, розробляємо особистий план розвитку, щомісяця оцінюємо результати та коригуємо стратегію та тактику навчання.
  01
 • Діти говорять!
  Так, граматика – це важливо. Втім, саме вільне спілкування англійською – наша головна мета. Дитина заговорить на першому ж уроці – легко, жваво, із задоволенням. Навчаючись говорити та розуміти інших, навчиться і граматики.
  02
 • Знаємо, як зацікавити
  Сидіння в телефоні, труднощі з увагою та спілкуванням – це бич сучасності. Ми намагаємося змінювати форми навчання, щоб зберігати інтерес дитини та при цьому отримувати відмінні результати. Граємо, спілкуємось і разом пізнаємо світ!
  03
ПЕРЕВІРИТИ РІВЕНЬ ЗНАНЬ
ПРЯМО ЗАРАЗ!
Це займе не більше 10 хвилин

Вартість та види занять

Місяць групових занять

Два чи три уроки на тиждень. Групи до 6 осіб. Заняття триває 80 хвилин. Підручники купуються Вами залежно від рівня.
Два чи три заняття на тиждень. До 4 осіб у групі, заняття триває 80 хвилин.

Групові Online-заняття

Курс розмовної англійської

9 місяців інтенсиву, багато розмовної англійської, граматика + нова лексика. Два заняття на тиждень з українським сертифікованим викладачем та один урок із носієм із Британії чи Англії. Перехід на один або два рівні Вам забезпечено. З оплатою повного курсу знижка 15%.
60 хвилин інтенсивної англійської віч-на-віч з викладачем, якщо дитині потрібен свій темп: швидко підготується до контрольної або екзамену, наздогнати групу або просто Вам так комфортніше. Онлайн/У школі

Індивідуальні заняття

Записатися на курс або дізнатися більше: