Китайська мова

Китай – дивовижна країна. У ньому поєдналися мудрість минулого, економічний центр сьогодення та інновації майбутнього! Китайською розмовляють понад 1,5 млрд людей у світі, кожен бізнес зараз так чи інакше працює з Китаєм, студенти з усього світу їдуть туди вчитися. І ми викладаємо цю дивовижну мову у нашому центрі.
Два заняття на тиждень по 90 хвилин. Якщо вчити з нуля – на самому початку ми ставимо вимову, як у носіїв - починаємо вчити прості фрази та пишемо прості ієрогліфи. Для тих, хто володіє будь-яким рівнем китайського - розмовні клуби раз на тиждень.

4.5 місяці занять

Що входить до курсу?

До 6 осіб у групі, в онлайні - до 4. Кожен урок - відпрацювання вимови, спілкування китайською, аудіювання, написання ієрогліфів та трохи історій про менталітет та культуру китайців

Від 36 групових занять

Пізнаємо китайську мову через культуру Піднебесної. Кожен урок – новий сорт колекційного чаю з Китаю.

Китайські чайні церемонії

Персональний урок творить чудеса – пропустили заняття та хочете наздогнати групу чи є питання до викладача, ми завжди готові допомогти.

4 індивідуальні заняття

Запишись до методиста безкоштовно!
Заповніть коротку форму, щоб познайомитись з викладачем, школою та спробувати позайматися!
Як проходить навчання?
Живо та ефективно!
 • Розуміємо Ваші цілі
  Дізнаємось Ваш рівень і розставляємо пріоритети - навіщо Вам потрібна китайська? Підбираємо ідеальну групу та складаємо індивідуальну програму. Щомісяця оцінюємо результати та коригуємо курс.
  01
 • Говоримо!
  У китайській мові 4 тони, він дуже мелодійний і говорити нею одне задоволення, як пісня. Ви заговорите на першому занятті. А через 2 місяці спокійно зможете розпочати спілкування з китайцем, розповісти про себе, розуміти те, що Вам скажуть відповідь.
  02
 • Дізнаємось культуру
  Знаєте що таке Теракотова армія? А як відбуваються китайські весілля? Чому китайці недолюблюють японців? І що відповісти, щоб знизити ціну під час закупівлі в Піднебесній. Про це та багато іншого дізнаєтесь на наших заняттях.
  03

Вартість та види занять

Місяць групових занять

Два чи три уроки на тиждень. Групи до 6 чоловік. Заняття триває 90 хвилин. Матеріали для занять ми надаємо.
Два чи три уроки на тиждень. Групи до 4 осіб, заняття триває 90 хвилин.

Групові Online-заняття

Індивідуальні заняття

60 хвилин інтенсивного китайського віч-на-віч з викладачем, якщо Вам потрібен свій темп: хочете підготуватися до HSK, до бізнес-переговорів з Китаєм, наздогнати групу або просто Вам так комфортніше. Онлайн/у школі - ціна залежить від кваліфікації вчителя.
Записатися на курс або дізнатися більше: