Англійська для дорослих

Для нас найголовніше – навчити Вас говорити
англійською правильно, швидко і не витрачати Ваш час марно. Для цього ми розробили методику без води: лише актуальні теми, інтенсиви з граматики та багато розмовної англійської.
2 заняття на тиждень з українським сертифікованим вчителем. За один курс Ви переходите на наступний рівень та отримуєте сертифікат за системою CEFR.

Курс триває 4,5 місяці

Що входить до курсу?

До 6 осіб у групі. Заняття триває 90 хвилин.

56 групових занять

Разом з носієм дивимося відео, вивчаємо слова та граматику на тему, багато та бурхливо обговорюємо. І, звісно, п'ємо колекційний чай.

18 занять із носієм мови

Пропустили заняття та хочете наздогнати групу? Чи є запитання? Ви завжди маєте можливість розібратися на індивідуальному занятті безкоштовно.

Індивідуальні заняття

Запишись на тестування безкоштовно!
Заповніть коротку форму, щоб познайомитись з викладачем, школою та спробувати позайматися!
Як відбуваються заняття?
Легко, жваво, ефективно!
 • Увага до Ваших мрій та цілей
  На самому початку перевіряємо рівень Ваших знань та дізнаємося про цілі, пріоритети. Підбираємо групу та складаємо індивідуальну програму. Щомісяця перевіряємо Ваші успіхи, якщо потрібно, щось коригуємо, допомагаємо.
  01
 • Спілкуємось!
  Ви заговорите на першому ж уроці (мовчати не вийде)! Живо та із задоволенням. Багато слухатимемо і обговорюватимемо почуте, в процесі вивчатимемо граматику, нові слова і відразу будемо застосовувати все на практиці.
  02
 • Дуже цікаво!
  На заняттях ми дивимося відео та фільми на сучасні теми, слухаємо підкасти, граємо у дорослі ігри, п'ємо колекційний китайський чай. Наша мета – Ваш інтерес та Ваш прогрес. Ми не хочемо витрачати Ваші гроші і наш час марно.
  03
ДІЗНАЙТЕСЯ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ПРЯМО ЗАРАЗ
Це займе у Вас не більше ніж 10 хвилин!

Вартість та види занять

Комплексний розмовний курс

Два уроки на тиждень з українським сертифікованим викладачем + один урок із носієм мови, починаючи з рівня Elementary+. Групи до 6 осіб. Заняття триває 90 хвилин. Підручники вибираються відповідно до Вашого рівня знань. Вартість одного уроку – 350 грн.
Три заняття на тиждень. До 4 осіб у групі, заняття триває 90 хвилин. Вартість одного уроку – 350 грн.

Комплексний розмовний курс online

60 хвилин інтенсивної англійської віч-на-віч з викладачем. Бажаєте підготуватися до іспиту? Наздогнати групу? Або просто Вам так комфортніше. Можливий формат – онлайн чи у школі.

Індивідуальні заняття

Дивимося відео, вивчаємо нову лексику, практикуємося з граматикою і багато спілкуємося. Тривалість – 90 хвилин.

Speaking club

Записатися на курс або дізнатися більше: